Vybrané zboží: 0 kusů


Magazín ze světa hodinek

Retro hodinky jsou in!

V nabídce věhlasného světového výrobce prestižních hodinek Davis najdete také originální kolekci označovanou jako retro. Právě retro hodinky, ať již v dámském či pánském provedení, jsou dnes v kurzu. Mohou být v elegantním či sportovním duchu, vždy budou trendy!

Unikátní kombinace

Retro hodinky Davis potvrzují, že nadčasový design si vždycky najde své místo. Nechávají se inspirovat vzhledem klasických hodinek v době, kdy technologický pokrok zdaleka tak neovlivňoval každodenní život jako dnes. Stylový retro design však doplňují špičkové technologie a použití vyspělých materiálů. V dílnách Davis tak vzniklo unikátní spojení - designový retro skvost postavený na nejmodernějších principech.

Dámské retro hodinky

Nabídka dámských retro hodinek Davis okouzlí svou jemnou krásou, decentní elegancí a čistými tvary. Tyto hodinky vždy působí stylově a díky nadčasovému designu skýtají rozsáhlé možnosti využití.

Pánské retro hodinky

Pánské retro hodinky Davis zahrnují širokou paletu různých variací. Vždy zaujmou vkusným vzhledem, špičkovými technologiemi a oslní jedinečnými detaily – luxusním koženým páskem, luminiscenčním ciferníkem a ručičkami, kombinací matné a zářivé oceli nebo zářivým zlacením.