Vybrané zboží: 0 kusů


Magazín ze světa hodinek

Udělejte si čas na nové hodinky!

Oblast dámských hodinek zdaleka tolik nepodléhá rozverným módním trendům jako jiné módní doplňky nebo oblečení. Design kvalitních hodinek by měl být originální a zajímavý, přitom však také nadčasový. To nic nemění na tom, že každoročně vznikají unikátní kolekce značkových hodinek.

Dámské hodinky roku 2011

V nabídce prestižních módních domů každý rok nacházíme kolekce originálních hodinek, kde mnohé nové modely představují skutečné skvosty mezi ostatními módními doplňky.

Nejinak je tomu v případě proslulého francouzského výrobce světových hodinek Davis. V několika tematických kolekcích i letos nabízí hodinky precizní kvality, špičkových materiálů a nejmodernějších technologií.

Kolekce dámských hodinek Davis pro rok 2011

Ze čtyřech jedinečných kolekcí Davis a celého spektra vytříbených hodinek jsme pro vás vybrali jedny, které stojí za to nepřehlédnout – dámské hodinky Caroll.

Davis Caroll

„Krása je v jednoduchosti“

Davis Caroll představují originální hodinky, které atraktivně ozdobí každé dámské zápěstí. Zajímavý design překvapí svou kreativitou a jednoduchostí zároveň. Přineste do svého života nevšední okamžiky s jedinečnými hodinkami, které vám vždy ukážou ten správný čas!